Informacje o nas

Gospodarka przeznie sie rozwija, rezim informuje. PKB rosnie !
Ale PKB to nie sa pieniadze. Wzrost PKB o 3.75 % w scali roku wskazuje ze wplywy do budzetu moga sie zwiekszyc co najwyzej o 9 mld zl. W tym samym czasie pedofilski rezim lekarza pediatry obciazyl polskie dzieci dodatkowymi 47 mld zl dlugu publicznego. Dlug publiczny wzrosl o 5% i to sa rzeczywiste pieniadze. Polski PKB musialby wzrastac co roku o prawie 20% aby zbalansowac budzet. Pozatym darowizny z Uni i emigranci napedzaja okolo 25-30% polskiej gospodarki.
Nie ma sie z czego cieszyc. Odnosnie „Kopciuszków” najbardziej rajcuje mnie jednak historia córki prostego chłopa Samuela Skowrońskiego, niejakiej Marty Heleny Skowrońskiej. Ta urodzona w 1684 w wiejskiej chacie w Jekablis w Inflantach chłopka pańszczyźniana stała się w 1712 żoną Piotra I cara Rosji, a od 1721 cesarzową i od 1725 samodzielnie panująca cesarzową Katarzyną I, imperatorową Wszechrusi. Był to ewidentnie prawdziwy, niezwykle dzielny i fascynujący „Kopciuszek” dodatkowo odznaczony Orderem Orła Białego. Taka sobie historyczna Pretty Woman – story.
Gdyby lakarz pediatra miala realistyczny plan, realistyczna strategie naprawy polskiej gospodarki i ja realizowala co powinno byc podstawa pracy rzadu, mozna by choc marzyc o lepszej przyszlosci. Ale niestety lekarz pediatra na studiach pediatrycznych nic o ekonomi, zarzadzaniu i planowaniu strategicznym nie miala. Ani na lekcjach religii. Ani nie ma doswiadczenia duzego binesu. Polska i polskie dzieci sa wiec skazane an kontynuacje aktow bestialskiego wyzysku, aktow ekonomicznej pedofili czym jest ekonomiczne niszczenie dzieci polskich zaciaganym na ich konto dlugiem publicznym.
Niby wszyscy wiemy, ze kobieta to macierzyństwo, lecz życie pisze zupełnie nieoczekiwane scenariusze. Np. kwestia posiadania dziecka. Wiele kobiet uważa, ze to wspaniale mieć dziecko, lecz nie spełniają tej swojej obietnicy. Gdy patrzą na aktorki i inne kobiety w kolorowych magazynach mówią, że takim to dobrze, gdyż mają pieniądze na wychowanie dziecka i na osobę, która będzie się dzieckiem zajmowała, gdy mama pójdzie do pracy. One muszą pracować, gdyż życie wymaga od nich wiele trudu za niewielkie pieniądze, a co dopiero, gdy jest dziecko. Media i internet cały czas kreują dziwny model matki i kobiety, żebyś była piękna, szczupła, seksowna, bogata, a do tego dom i rodzina nie pasują. To , z tzw grubej rury, rozważania nt „człowieczeństwa” kobiety.
Mężczyzna jest człowiekiem z definicji z wszystkimi atrybutami,prawami i rozkoszami istnienia.
Ale ..czy mówi się , że kobieta jest „człowieką”? w polszczyżnie tak niema .
CBDO.
Za cieńki jestem by sięgac do języków , zwłaszcza bibilijnych bo z nich etos nasz wynika. Jak na starożytnych Sarmatów przystało.
Da liegt der Hund begraben.
Jak się wyzwolicie wreszcie siła swojej inteligencji i woli ,znacznie przewyższjącej siłę i wolę trutniów (walka wręcz odeszła ..pa..pa..)
to będziecie same decydowac o rozkoszach łoża,macierzyństwa,rozwoju własnego intelektu,zdobywaniu Everestu ..itd ..itp.
Inna sprawa to współmałżonek, który przychodzi zmęczony z pracy i nie ma czasu by zająć się dzieckiem. Nie zrobi najprostszych zakupów, nie wyniesie śmieci, nic, udzielny pan i władca. Więc kobiety, które jeszcze nie mają dzieci długo zastanawiają się, czy to macierzyństwo jest warte zachodu ( I tak zrobiło się błędne koło czy kobieta to macierzyństwo !
bądź rewolucjonistką i zmień paradygmat oraz priorytety; ogłoś, że to facet jest prawdziwą matką, daj dzisiaj fatroszczakowi kwiaty, złóż mu życzenia i tego się trzymaj. Nie kieruj się rozsądkiem, tylko genderacką indoktrynacją, wtedy nikt Ci nie powie, że białe to białe, a czarne – czarne, zaufaj Chylińskiej. Nie ma nadzieii ze Polityka dorosnie do polityki. Polityka dalej bedzie odwracac uwage od polityki i nieudolnosci umilowanej Platformy, dezertera Donka i lekarza pediatry. Coz,…. gdy dzieci pracuja w Redakcji wiara w umilowana Platforme jest kultem i indoktrynacja ponad wszystko, ponad polityke.
Dlatego tez czytelnik nawet nie moze w Polityce przeczytac po co ta Platforma rzadzi. Dokad zmierza lekarz pediatra, jaka ma strategie dla Polski, jakie plany i jak je realizuje. Jaki jest stan ekonomiczny Polski ? Co umilowana Platform osignela ??? poza podwojeniem dlugu publicznego i wypedzeniem 2.3 miliona polakow na emigracje.
Polityko, zajmijcie sie realiami w waszym pojeciu. PiS na horyzoncie, moga wygrac na jesieni, czas zmienic religie. Zacznijcie sie podlizywac PiS-wi. Bo widac taka jest wasza misja medialna. Kto rzadzi temu lizecie tylek.
Żeby było jeszcze bardziej niestandardowo, ogłoś, że macierzyństwo to przeżytek, więź z dzieckiem nie ma sensu, w ogóle nie istnieje, więc nawet dzisiaj, kiedy ideologii bolszewickiej, której pokłosiem były w Polsce miliony aborcji (która niekatolicka dziewczyna za komuny nie miała skrobanki, niech pierwsza rzuci kamieniem), jeszcze nie całkiem odrósł obcięty niedawno łeb, można dziecko wyskrobać, rozrywając je kawałek po kawałku, usunąć i wetknąć w nie polską flagę, jak Wojewódzki w psią kupkę, więcej nawet – jak postulują niektórzy lewacy, którzy ewidentnie zrobili Ci wodę z mózgu – można dziecko zabić już po urodzeniu, albo kiedy ma rok, czy dwa, bo takie głupie jeszcze.
Ogłoś, że to nie macierzyństwo jest istotą kobiecości, a praca w burdelu na trzy zmiany.